Functie:
- Verlicht uw bomen eenvoudig helder met Strip Light For Tree Decorative.
- Creëer een feestelijke en uitnodigende sfeer in uw buitenruimte met deze prachtige lampen.
- Deze duurzame en duurzame lichtstrips- zijn perfect om een vleugje magie toe te voegen aan uw volgende buitenevenement.
Specificatie:
| Stroom | 10 W |
| IP-classificatie | IP40 |
| Ingangsspanning | 85-265V |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur |
-20C~50C |
| Maat | 5000 * 5 mm, breedte 5 mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K |
| LED | 240 STUKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Garantie | 5 jaar |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Over ons bedrijf:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
