Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Een keuze uit 20 kleuren Kies uit 20 kleuren en 8 verschillende lichtpatronen om de helderheid, vervaging of flitsen van het licht te veranderen.
2. U kunt op elk moment genieten van prachtige verlichting dankzij een controller die het gemakkelijk maakt.
3. Knippen en koppelen Om de drie LED's langs de snijmarkeringen mogen de meerkleurige LED-strips zonder schade worden doorgesneden.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | 220v |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
| Ingangsspanning | DC12V/24v |
| FPC-breedte | 10MM |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


