Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Het slimme huis Elk slim huissysteem zou baat hebben bij RGB LED-strips omdat ze gemakkelijk en aanpasbaar zijn. Deze LED-strips bieden een verscheidenheid aan kenmerken waardoor ze de ideale optie zijn voor iedereen die zijn huis een uniek en gezellig gevoel wil geven.
2. Ze zijn eenvoudig op verschillende plaatsen te plaatsen, ook op boekenkasten, onder kasten en zelfs aan het plafond. Deze LED-strips zijn ideaal voor elk huis, omdat ze verschillende lengtes hebben en precies kunnen worden bijgesneden om aan uw eisen te voldoen.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2600K-6500K en RGBW (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik


