Producteigenschappen:
1. Na verloop van tijd kunnen ze aanzienlijke kostenbesparingen opleveren, omdat ze veel minder energie verbruiken dan conventionele verlichtingsopties. Bovendien bevatten ze geen gevaarlijke stoffen zoals kwik en stoten ze geen schadelijke ultraviolette straling uit, waardoor ze een veiliger keuze zijn voor het milieu en de volksgezondheid.
2. Ze hoeven minder vaak te worden vervangen, omdat ze langer meegaan dan gloeilampen. Dit vermindert de hoeveelheid afval die op stortplaatsen belandt en bespaart bovendien geld op vervangingsprijzen.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | DC12-48V |
| Stroom | 7.5W |
| Maat | L5m*W6mm/rol |
| LED-aantal | 120 stks/meter |
| Snijbare eenheid | per meter |
| Chips | Sanan |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45ºC |
| Stralingshoek | 160º |
| levensduur | 50000H |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

