Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Eenvoudig te gebruiken - Met een eenvoudige afstandsbediening kunt u eenvoudig de kleuren en helderheid van uw RGB-strip wijzigen. U hoeft geen tijd te verspillen aan lastige bedieningselementen of het bepalen van de juiste instellingen.
2. Verbeter je humeur. Met RGB-strips die kunnen worden aangepast met een afstandsbediening, kunt u voor elke omstandigheid de ideale ambiance of stemming creëren. U kunt de tinten en intensiteit van uw lichten aanpassen aan de sfeer die u wilt creëren, of het nu een kalme en rustige omgeving is of een vrolijke omgeving.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2600K-6500K en RGBW (aanpasbaar) |
| LM | >90lm % 2fw |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik


