ProductSpecificatie:
| LED-type | SMD2835 |
| Spanning | DC3-30V |
| Stroom | 3-60 W/meter, andere kunnen worden aangepast. |
| LED-aantal | 30-240led/meter, andere kunnen worden aangepast. |
| IP-tarief | IP20/IP65/IP67/IP68 |
| Lichte kleur | WW/W/CW/R/B/Y/G |
| Optioneel | Dimen of wifi of bluetooth of USB |
| Verpakking | 5m/roll of 10m/roll of andere aangepaste lengte |
| Ander LED-type | SMD5630/SMD5730/SMD5252/SMD3014/SMD4014/SMD7020/SMD8520 |
productsleuteltechnologieën

Een indrukwekkend kenmerk van RGB LED-stripverlichting is hun vermogen om gemakkelijk van kleur te veranderen met een simpele druk op de knop of een tik op een smartphone-app. Het RGB-kleurenmodel maakt het mogelijk eindeloze kleurencombinaties te creëren die elk thema of decor kunnen verbeteren. Of u nu een rustgevend blauw wenst voor een rustige avond of een levendig rood om uw evenement een boost te geven, deze LED-stripverlichting is ideaal voor uw wensen.
Naast hun vermogen tot kleurverandering zijn RGB LED-striplampen ongelooflijk veelzijdig en eenvoudig in te stellen. Dankzij de zelfklevende achterkant kunnen de strips moeiteloos worden verwijderd en op elk schoon, vlak oppervlak worden aangebracht. Deze zijn perfect voor accentverlichting op plaatsen zoals onder kasten, achter tv's of langs trappen en looppaden.

Gebruik


Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.





