Producteigenschappen:
1. Vergeleken met conventionele verlichtingsoplossingen kunnen LED-lampen tot 80 procent energie besparen. Ze besparen u daardoor geld en verminderen uw CO2-impact.
2. Aanpasbaar: u kunt de kleur, helderheid en zelfs het patroon van uw verlichting wijzigen met flexibele RGB-ledstrips. Hierdoor kunt u de stemmingen en omgevingen aanpassen aan uw wensen.
3. Gaat lang mee: Omdat LED-lampen duurzamer zijn dan conventionele verlichtingsoplossingen, hoef je ze minder vaak te vervangen. Hierdoor worden ze na verloop van tijd een meer betaalbare keuze.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Dc24V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 2600K-6500K en RGBW (aanpasbaar) |
| LM | >90lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik

