Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
DC12V DC24V flexibele COB LED-strip, 8 mm/10 mm breedte fpcb, 320/420/528 led/m, we hebben 2800-3200k warm wit, 4000-4500k natuurlijk wit, 6000-6500k wit, geel , rood, groen, blauw, enzovoort voor uw keuze.
Specificatie
| Werk spanning | Dc12V |
| LED's | 420leds% 2fm |
| LED-CHIP | COB-LED |
| Vermogen / M | 12W/M |
| Garantie | 5 jaar |
| Kleur | Roze |
| Maat | 10000 * 10mm) |
| LED Kijkhoek | 180 graden |
| Standaard lengte | 5 meter/rol |
| Waterbestendig | Ip20 |
Meer detail






Sollicitatie


