Producteigenschappen:
1. De kleur en helderheid van de LED-stripverlichting kunnen ook worden aangepast. Omdat de RGB-kleurtechnologie (rood, groen en blauw) in veel modellen is opgenomen, kunt u kiezen uit een verscheidenheid aan kleuren die kunnen worden aangepast aan uw humeur of de situatie. Bovendien kunt u met de instelbare helderheidsinstellingen de ideale sfeer voor uw buitenruimte creëren.
2. De LED-stripverlichting is eenvoudig te installeren en te onderhouden. De meeste modellen hebben een zelfklevende achterkant, waardoor de installatie snel en eenvoudig is. Omdat LED-lampen langer meegaan dan conventionele lampen, hebben ze bovendien na verloop van tijd minder onderhoud nodig, wat u geld en moeite bespaart.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | DC12-48V |
| Stroom | 7.5W |
| Maat | L5m*W6mm/rol |
| LED-aantal | 120 stks/meter |
| Snijbare eenheid | per meter |
| Chips | Sanan |
| Stroom | 6W/m |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45ºC |
| Stralingshoek | 160º |
| levensduur | 50000H |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

