Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
- Binnen, IP20.
- Amberkleurig, 2400K licht.
- Hoge CRI: 90+
- Midden-uitvoer. 1346 Lumen/meter.
- Selectie met één bak voor nauwkeurige kleurconsistentie. Binnen 3-stap SDCM.
- 24V DC, volledig dimbaar.
- Stralingshoek 120 graden
- 16,4 voet, 5 meter haspel.
- 120 LED's/m (36 LED's/ft)
Specificatie
| 24v-2400k-2835-120-5m | |
| Ingangsspanning: | 24 V gelijkstroom |
| Invoerstroom: | 2917mA |
| Kleurtemperatuur: | 2400K |
| CRI: | 90+ |
| Lengte: | Haspel van 5 m (16,4 ft). |
| LED-dichtheid: | 120 LED's/m |
| Helderheid | 1346 lm/m=410 lm/ft |
| Watt: | 14 W/m=4,27 W/ft |
| Doeltreffendheid: | 96 LM/W |
| Stralingshoek: | 120 graden |
Meer detail





