Producten Kenmerken
1. Uitgebreide garantie: Geniet van de zekerheid van een aanzienlijke garantieduur voor meer gemoedsrust.
2. Diverse modi: kies uit meerdere verlichtingsconfiguraties voor uiteenlopende omgevingen en sferen.
3. Ontwerp op maat: Pas de LED-stripverlichting aan uw individuele eisen en voorkeuren aan.




Productenspecificatie
| IP-classificatie | IP40, IP65 |
| Ingangsspanning | 85-265V |
| CRI | CRI>80 , CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Productendetails


Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichtingsproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van high{1}}technologische producten als geheel. De fcatory werd opgericht in 2008 en is gevestigd in Shenzhen. Heeft nu meer dan 300 werknemers, de jaarlijkse omzet van ons bedraagt ongeveer USD 6 miljoen en is een leider in de branche geworden. Het bedrijf beschikt over een sterk onderzoeks- en ontwikkelingsteam en hoogwaardige-precisieproductieapparatuur.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact op voor een offerte
