Meer producteigenschappen:
1. Een breed scala aan maten: onze striplampen zijn verkrijgbaar in verschillende maten, zodat u degene kunt kiezen die precies bij uw ruimte past.
2. Het aanpassingsvermogen van de lichtstrips maakt ze ideaal voor gebruik in een grote verscheidenheid aan omgevingen, dankzij hun ontwerp waarmee ze kunnen worden gebogen of gebogen om op onregelmatige of gebogen oppervlakken te passen.
3. Energie-efficiënt: Light--emitting diode-technologie is zo efficiënt dat u verblindend licht kunt hebben zonder veel geld uit te geven aan uw energierekening.
4. Uw lichtstrips blijven heel lang helder schijnen omdat LED's heel lang meegaan.
5. Opties voor afstandsbediening: u kunt de verlichtingsinstellingen van sommige lichtstrips wijzigen met een afstandsbediening, waardoor u de lampen niet meer fysiek hoeft aan te raken.
6. Waterdichte opties: als u op zoek bent naar een betrouwbare en duurzame verlichtingsoplossing-voor buiten of vochtige plaatsen, zijn waterdichte LED-striplampen een goede keuze.
Specificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur | -20 graden ~ 50 graden |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |

Binnenstructuur:

Ons bedrijf





