Producteigenschappen:
1. De installatie wordt vergemakkelijkt doordat veel van deze strips al een zelfklevende achterkant hebben. Veel autobezitters besluiten zelf LED-strips te installeren om geld en tijd te besparen op dure professionele installaties.
2. In tegenstelling tot standaard gloeilampen zijn LED-lampen ontworpen om jarenlang mee te gaan, zelfs onder de zwaarste omstandigheden. Ze zijn dus de ideale keuze voor gebruik in een automobielomgeving waar ze worden blootgesteld aan uitdagende omstandigheden zoals hitte en trillingen.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | DC12-48V |
| Stroom | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
| Lichte kleur | Warm wit/wit/koud wit/RGB |
| Werktemperatuur (graad) | -80 |
| LED-hoeveelheid | 60 leds/m/120 leds/m |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

