Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. Extreem heldere 5050 SMD RGB-LED's met goede duurzaamheid.
2. Flexibele LED-strip die waterdicht is (IP65 waterdicht niveau).
3. 300 LED's totaal per 5 meter, of 60 SMD RGB LED's per meter.
4. Eenvoudige installatie en onderhoudsvrij.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | 220v |
| Kleuren | 2000K-10000K (aanpasbaar) |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20/IP65 |
| Levenslang | 50000 uur |
| Ingangsspanning | DC12V/24v |
| FPC-breedte | 10MM |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik


