Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De LED-verlichting kan op verschillende manieren in de ruimte worden geplaatst, zodat u naar eigen smaak een heerlijke, gezellige of juist opwindende sfeer kunt creëren.
2. De afstandsbediening die voor de LED-verlichting is ontworpen, is zeer aanpasbaar, gebruiksvriendelijk en ideaal om de gewenste sfeer in een slaapkamer te creëren.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V DC |
| CRI | CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw,Groen,Geel |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TÜV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


