Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De lichtstrip heeft een lange levensduur, doorgaans meer dan tienduizenden uur, wat de duurzaamheid vergroot.
2. Het is veelzijdig en handig omdat de lichtstrips eenvoudig te installeren zijn en indien nodig kunnen worden vervangen en vervangen.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP40 |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur |
-20C~50C |
| Maat | 5000 * 5 mm, breedte 5 mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Garantie | 5 jaar |
Meer details:



Gebruik:



Er zijn gidslichten in de hotelgangen. De richting naar de gastenkamers wordt aangegeven door laag-lichtstrips die in de vloer zijn geïnstalleerd. Deze strips dragen ook bij aan de noodverlichting.
