Producteigenschappen:
1. Flikkervrije LED-stripverlichting biedt verschillende voordelen ten opzichte van flikkerende LED-verlichting, naast het wegnemen van de daarmee gepaard gaande gevaren. Ze zorgen voor een aangenamere werkomgeving, waardoor werknemers langere werkdagen kunnen werken zonder hoofdpijn of vermoeide ogen te krijgen. De productiviteit en de werktevredenheid kunnen hierdoor toenemen.
2. Ze bieden superieure kleurweergave en verlichting. De consistente lichtopbrengst door de hoogfrequente flikkervrije werking verbetert de kleurgetrouwheid en vermindert vermoeide ogen.
3. LED-stripverlichting zonder flikkering is veilig voor het milieu. Hun langere levensduur verlaagt de kosten voor afval en verwijdering, en ze zijn energiezuiniger dan standaard verlichtingsoplossingen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP waarde | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24 V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Werktemperatuur | -20 graad ~ 50 graden |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| LED | 240 stuks 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Nieuwe LED-verlichtingstechnologie biedt een flikkervrije werking in de vorm van flikkervrije LED-stripverlichting. De lichtopbrengst van de meeste LED-striplampen flikkert met een snelheid van ongeveer 120 Hz, oftewel 120 keer per seconde. Hoewel deze flikkering onzichtbaar is voor het menselijk oog, kan deze toch schadelijk zijn voor onze gezondheid en hoofdpijn, vermoeide ogen en, in gevallen van lichtgevoelige epilepsie, stuiptrekkingen veroorzaken.
Flikkervrije LED-striplampen vertonen daarentegen geen enkele zichtbare flikkering vanwege hun hogere frequentie, meestal ongeveer 2000 Hz. Dit maakt ze perfect voor gebruik op plaatsen zoals huizen, werkplekken en scholen waar mensen veel tijd doorbrengen.
Gebruik:


1. Kantoren: Betere verlichting wordt geboden door flikkervrije LED-strips, die de ogen minder belasten. Ze zorgen ook voor een stabiele, aangename verlichting, waardoor de werknemers hun werk goed kunnen doen.
2. Huizen: Omdat flikkervrije LED-striplampen een warme, uitnodigende omgeving bieden die ontspanning bevordert, zijn ze perfect voor gebruik in woningen.
3. Scholen: Omdat ze kinderen een veilige en comfortabele sfeer bieden, zijn flikkervrije LED-strips een uitstekende keuze voor scholen. Lezen en scherpstellen worden ook gemakkelijker gemaakt door de inconsistente lichtopbrengst van de lampen.
