ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| Materiaal | PVC+LED |
| Controle | Afstandsbediening |
| Lengte | 5M/10M/50M of aangepast |
Producten Beschrijving

Het belangrijkste kenmerk van de dimbare flexibele LED-stripverlichting is de mogelijkheid om de helderheid aan te passen, waardoor een optimale sfeer voor verschillende contexten kan worden gecreëerd. De lampen zijn verstelbaar om aan verschillende eisen te voldoen, of het nu gaat om een levendige feestsfeer, een rustige woonkameromgeving of een goed-verlichte keuken om in te koken.
Het aanpassingsvermogen van dimbare flexibele LED-stripverlichting vertegenwoordigt een belangrijk kenmerk. Deze strips kunnen, in tegenstelling tot traditionele verlichtingsarmaturen, gemakkelijk worden gebogen, gedraaid of gesneden om in elke ruimte te passen. Daarom zijn ze ideaal voor toepassing in ruimtes zoals onder kasten, langs trappen en rond gebogen oppervlakken waar traditionele verlichtingsarmaturen mogelijk niet effectief zijn.


Gebruik

Flexibele, dimbare LED-striplampen kennen talloze toepassingen. Deze kunnen worden gebruikt in commerciële, residentiële en buitenomgevingen voor zowel esthetische als functionele doeleinden. Ze worden vaak gebruikt in woonomgevingen om architecturale kenmerken te benadrukken, taakverlichting te bieden in badkamers en keukens, of een comfortabele sfeer te creëren in woonruimtes en slaapkamers. Ze worden vaak gebruikt in commerciële omgevingen voor accentverlichting in winkelruimtes, bewegwijzering en om visueel indrukwekkende displays in bars en restaurants te creëren. Ze kunnen extern worden gebruikt om paden te verlichten, landschapskenmerken te benadrukken of een feestelijke sfeer te creëren voor buitenevenementen.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.

