Producteigenschappen:
1. De kleur- en snelheidsveranderingen in deze RGB LED-stripverlichtingsset zijn automatisch en terugkerend. Naast RGB-opties (rood, groen en blauw), biedt het 20 andere veelkleurige opties, evenals doe-het-zelf-opties voor het ontwerpen van unieke led-sfeerverlichting.
2. Elke drie leds op LED-bandlampen mogen worden doorgeknipt. Om de ideale lengte te krijgen kunnen eventueel extra stroken worden afgeknipt. 3M zelfklevende tape kan op elk vlak, droog oppervlak worden aangebracht. Er zijn verschillende flexibele installatiekeuzes.
ProductSpecifiek:
| Led-type | SMD2835 |
| LED-aantal | 240leds/m |
| Ingangsspanning | DC24V/12V |
| Stroom | 15W/M |
| Materiaal | Dubbele FPC |
| Kleuren | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K (aanpasbaar) |
| LM | >90 lm/w |
| Garantie | 3 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

