Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen:
1. De COB LED-chips in deze strips zijn dicht bij elkaar geplaatst, wat leidt tot een gerichte lichtopbrengst die vaak de helderheid van conventionele LED-strips overtreft.
2. COB LED-technologie staat bekend om zijn lage energieverbruik, waardoor deze strips een kosten-effectieve en milieuvriendelijke verlichtingskeuze zijn.
3. Met Cob Led Strips Light ervaart u heldere en levendige verlichting terwijl u uw elektriciteitskosten onder controle houdt.
ProductSpecificatie:
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6000K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | Gelijkstroom 12V |
| Kleur uitzenden | RGB-veranderlijk |
| PCB-breedte | 10 mm |
| Stroom | 14.4W/M |
| IP-klasse | IP20 Niet- waterdicht /IP65/IP67/IP68 |
| PCB-kleur | Witte printplaat Zwarte printplaat |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


