De functie:
- COB LED-lichtstrips bieden superieure helderheid en helderheid en verlichten zelfs de donkerste hoeken van uw huis.
- Dankzij de energie-efficiënte LED-technologie zijn deze strips milieuvriendelijk en kosteneffectief- in gebruik.
- COB LED-lichtstrips zijn eenvoudig te installeren en aan te passen en vormen de perfecte aanvulling op elk interieur en verbeteren de sfeer en sfeer van elke kamer.
De specificatie:
| Stroom | 10W |
| IP-classificatie | IP40 |
| Ingangsspanning | 85 - 265 V |
| CRI | CRI > 80 of CRI > 95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur |
-20 graden ~ 50 graden |
| Maat | 5000 * 5 mm, breedte 5 mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000 K |
| LED | 240 STUKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
