Producteigenschappen:
1. De strips kunnen ook praktisch worden toegepast. Ze kunnen bijvoorbeeld worden gebruikt bij forensisch onderzoek of om vals geld op te sporen. Bovendien worden ze in aquaria gebruikt om de aandacht te vestigen op bepaalde soorten en koraaltinten.
2. De strips zijn veilig en brengen geen mensen of dieren in gevaar. Ze geven een kleine hoeveelheid UV-licht af, wat geen negatieve effecten heeft op de huid of ogen. Het is echter van cruciaal belang om ze op een verantwoorde manier te gebruiken en te voorkomen dat u rechtstreeks in het licht staart.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | Gelijkstroom12-48V |
| Stroom | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90 lm/w |
| Lengte | 5m/rol (klantgericht) |
| IP-niveau | IP20% 2fIP65 |
| Lichte kleur | Warm wit/wit/koud wit/RGB |
| Werktemperatuur (graad) | -80 |
| LED-hoeveelheid | 60 leds/m/120 leds/m |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

