Producteigenschappen:
1. Hoge helderheid: de meeste moderne LED-strips op batterijen kunnen een helder, wit licht produceren dat perfect is voor het verlichten van donkere ruimtes en het accentueren van decoraties.
2. Laag stroomverbruik: Ondanks hun helderheid verbruiken deze lichtstrips minimaal stroom. Hun lage stroomverbruik zorgt er ook voor dat ze langer meegaan, zelfs als ze op batterijen werken.
3. Bedieningsmogelijkheden: Veel LED-strips op batterijen worden geleverd met een afstandsbediening waarmee u eenvoudig de helderheid, kleur en modus van de verlichting kunt wijzigen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | Rood, Blauw, Groen, Geel |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:


