Producteigenschappen:
1. Een belangrijke overweging bij verlichting is duurzaamheid. Een verlichtingssysteem aanschaffen dat binnen een paar maanden kapot gaat, is niet iets dat u wilt doen. Doordat de LED-stripverlichting is samengesteld uit hoogwaardige materialen, gaat deze lang mee en blijft hij ook na langdurig gebruik op een hoog niveau functioneren. Vanwege deze functionaliteit zijn de lichtstrips de perfecte keuze voor iedereen die zijn ruimte langdurig wil verlichten.
2. Het installeren van LED-stripverlichting is een eenvoudig proces. De strips zijn voorzien van een zelfklevende achterkant, waardoor ze eenvoudig op elk oppervlak kunnen worden bevestigd. De lichtstrips zijn tevens voorzien van een laagspanning, waardoor ze veilig in gebruik zijn en een professionele installatie overbodig is.
ProductSpecifiek:
| Ingangsspanning | DC12-48V |
| Stroom | 7.5W |
| Maat | L5m*W6mm/rol |
| LED-aantal | 120 stks/meter |
| Snijbare eenheid | per meter |
| Chips | Sanan |
| Bedrijfstemperatuur | -20~45ºC |
| Stralingshoek | 160º |
| levensduur | 50000H |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik

