
Productomschrijving
1. Outdoor Led Light Strips kunnen buiten worden gemonteerd en overleven spatten of regen dankzij hun IP65 waterdichte buis. Zowel binnen als buiten gebruiksvriendelijk.
2.Waterdichte lichtslangen bevatten een aantal modi
3.Hoge helderheid en hoogwaardige 24V laagspanning led-stripverlichting
4. Zorg voor een volledige set accessoires voor installatie en gebruik, zoals: vaste clips, riemen, enz
Specificatie
| Werkspanning | 12V gelijkstroom |
| Lichte kleur | Warm wit (2800-3200K), natuurlijk wit (4000-4500K), koel wit (6000-6500K), rood, groen, blauw optioneel |
| Maximum kracht | 14.4 W/m |
| Lumen | 300 lm/ft |
| Kleurweergave-index | 80 plus |
| Stralingshoek | 120 graden |
| dimbaar | Ja (controller vereist) |
| Afwerking (PCB-kleur) | Wit |
| PCB-breedte | 10 mm |
| Snijdbaar | Elk 3-LED-segment |
| Rol lengte | 5 meter (16.4ft)/haspel |
| Connectie type | Vlecht |
| Waterbestendig |
Niet-waterdicht IP20, waterdicht IP65 (siliconencoating) en waterdicht IP67 (siliconen buis) optioneel |
| Bedrijfstemp | -20~ plus 45 graden (-4~ plus 113 graden F) |
| Productlevensduur | 50,000 uur |
Meer detail



Sollicitatie

FAQ
1.Waarom wordt een 5050 SMD LED gebruikt?
Wat onderscheidt 3528 LED's van 5050 LED's |SMD...
Deze LED-chips staan eenvoudigweg bekend als SMD 5050 vanwege hun formaat van 5,0 mm x 5,0 mm. Ze zijn aanzienlijk helderder dan individuele 3528 LED-chips en bevatten drie LED-diodes in een enkele behuizing (ook wel tri-chips genoemd).
2.5050 LED-strips: wat zijn dat?
Wat onderscheidt de verschillende soorten LED-chips?
Gebruikt in RGB LED-stripverlichting zijn 5050 SMD's.
De 5050 SMD is echt een 'tri'-chip, wat betekent dat er in elke SMD drie kleinere chips zitten. Bijgevolg zijn er drie witte chips in elke witte LED. Rode, groene en blauwe chips zijn te vinden in elke LED in 5050 kleurveranderende tape.

