product
1.Flexibele, onopvallende installatie
Flexibel, buigbaar Het probleem opgelost dat conventionele verlichting niet past in ongebruikelijke constructies (boog-vormige plafonds, ronde kolommen).
Ultra-dun doorschijnend (<3mm): Elegantly hidden in gaps, skirting boards, and furniture shapes, "light is seen but the lamp is not".
2. Kleurenmagie, sfeermeester
RGB 160 miljoen kleuren plus dynamische effecten: voor feestjes, films, lezen en meer kunt u met één klik schakelen tussen regenbooggradiënten, muziekritme en warme witte tinten.
Ondersteunt kleurtemperatuuraanpassingen van 2700K–6500K voor biologische ritmemodulatie. Ochtendkracht koud licht → Nachtelijke slaap-bevordert warm licht.
3. Intelligente interconnectie: Maakt spraak-/app-bediening mogelijk voor de Lazy Connect smart home-gadgets. Met 'Doe de lichten aan' worden ze automatisch ingeschakeld. Deze schakelen automatisch uit als je de woning verlaat.
Het lichaam voelt: de nachtlichtmodus detecteert wanneer u wakker wordt, zodat u vrij in het donker kunt rondlopen.
4. Energie-efficiënt, duurzaam, gemakkelijk en betaalbaar
Laag energieverbruik: 5W/meter Er is slechts 0,1 kWh nodig voor 24 uur continu licht, 70% minder dan standaardlampen.
Levensduur van 50.000 uur. Bij 8 uur per dag gaat het 17 jaar intact mee.




Productenparameter
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 Waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V gelijkstroom |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| Werktemperatuur | -20 graden ~ 50 graden |
| Maat | 5000*5mm, breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw, Groen, Geel |
| LED | 240 STKS 2835 LED, Epistar & Samsung |
| Materiaal | PVC+LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Productendetail

Ons bedrijf

Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die het ontwerp, de ontwikkeling, productie en verkoop van high- technologieproducten omvat. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China
