Producteigenschappen:
1. De 1,20 meter lange lichtstrip is duurzaam, energiezuinig en produceert gelijkmatig, helder licht.
2. Het is geschikt voor verschillende toepassingen, omdat het eenvoudig te installeren is en op elke gewenste lengte kan worden bijgesneden. Om uw verlichtingsontwerp verder te personaliseren, is het verkrijgbaar in verschillende kleuren en helderheidsinstellingen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W per meter |
| IP-classificatie | IP40 of IP65 waterdicht |
| Ingangsspanning | 85-265V of 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| Werktemperatuur | -20 graden ~ 50 graden |
| Maat | 5000*5mm, Breedte 5mm |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K, Rood, Blauw,Groen,Geel |
| LED | 240PCS 2835 LED, Epistar en Samsung |
| Materiaal | PVC + LED |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TÜV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Dankzij technologische vooruitgang is een 4 voet strip light tegenwoordig uitgerust met een verscheidenheid aan mogelijkheden, waaronder kleurverandering, dimmen en afstandsbedieningsopties. De extra veelzijdigheid en het vermogen om opvallende lichteffecten te produceren, zijn te danken aan deze mogelijkheden.
Gebruik:


Een 4 voet strip light is ideaal voor het verlichten van architectonische details, het versieren van woningen en werkplekken, het bepalen van de sfeer in eetgelegenheden en pubs en zelfs het verlichten van podia voor optredens en andere evenementen. Afhankelijk van de toepassing kan het worden gebruikt als omgevings-, taak- of accentverlichting.
