Functie:
1. De baan- en veldlamp biedt heldere en verhelderende verlichting voor een betere zichtbaarheid tijdens evenementen.
2. De duurzame en hoogwaardige materialen- zorgen voor een langdurig- duurzaam en betrouwbaar product.
3. Het strakke en moderne ontwerp van de lamp voegt stijl en verfijning toe aan elk atletiekveld of stadion.
Specificatie:
| Stroom | 300W/400W/500W/600W/800W |
| Ingangsspanning | AC90-305V 5060Hz |
| Lichtopbrengst | 125- 150lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Levensduur | 50000 |
| Werktemperatuur | -30 ~ 50 graden |
| IP | IP65 |
| Led-chauffeur | Meanwell en alle andere merken worden geaccepteerd |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR of SMD 3030, Philips |
| Dimbaar | 1-10V/DALI Optioneel |
gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Veelgestelde vragen:
Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Het monster duurt 3-5 dagen.
