
- Functies
1. Ontwerp met constante en variabele lenzen die de zon blokkeren.
2. Een cirkelvormig lichtlichaam met een optische lens met calculus maakt een nauwkeurigere azimutprojectie en langdurige bestraling mogelijk.
3. Het ontwerp van de hoes vermindert lichtvervuiling en verspilling.
4. Een poreus ontwerp dat de functionele stabiliteit en convectiewarmteafvoer bevordert om de levensduur van het product te verlengen.
- Specificatie
| Materiaal | Aluminium behuizing en ringvormige lens |
| Lichtopbrengst; | 150lm/w |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| CRI | Ra Groter dan of gelijk aan 80 |
| PF | >0.9 |
| Werkend leven: | Groter dan of gelijk aan 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Afwerkingskleur: | Zwart |
| Ingangsspanning: | AC100~277V 50~60Hz |
| Garantie: | 5 jaar |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ + 70 graad |
- Meer details


- Toepassingen
Veelgebruikt in AFL, NRL, voetbal, hockey, tennis, netbal, honkbal, jeu de boules, openluchtzwembaden, openlucht BMX-banen, paarden-/drafrennen en gemeenteterreinen.

- Ons bedrijf


