Beschrijving
Aanvraag sturen

- Functies
1.Speciaal anti-corrosie ADC12 aluminium, verlichtingshoek kan vrij worden aangepast aan de behoeften van de klant.
2. Er zijn twee opties: lens en niet--lens. Vergeleken met gewone schijnwerpers kunnen 5050 splitslenzen worden gebruikt.
3. Hoge lichtefficiëntie en hoge warmteafvoer, vochttolerant IP65.
- Specificatie
| Stroom | 50W/100W/150W/200W |
| Lichtefficiëntie | 130 lm/W |
| LED | SMD5050 |
| CCT | 2700K-6500K |
| CRI | >80 |
| Materiaal lampbehuizing | Aluminium + PC-optieklens |
| Materiaal | Spuit-gieten van aluminium |
| Stralingshoek | 30 graden/60 graden/90 graden/120 graden |
| IP-geclassificeerd | IP65 |
| Garantie | 5 jaar |
| Glas | Gehard glas |
- Meer details




- Toepassingen

- Ons bedrijf


