
Functies
* Hoog lumenefficiënt bereik tot 150 lm/w.
* Meanwell-driver biedt superieure prestaties, afzonderlijk driverbox-ontwerp, beter voor warmteafvoer en onderhoud.
* Verschillende stralingshoeken van 10 graden /25 graden /45 graden /60 graden zijn beschikbaar voor een optimale, meer uniforme lichtverdeling. Lampkap beschikbaar, vermijd lichtverblinding.
*IP67-classificatie is van toepassing op buitenomgevingen.
Specificatie
| Stroom | 600W |
| Lichtbron | SMD5050 |
| LED-aantal | 240 st |
| Ingangsspanning | Wisselstroom 85~305V 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700-6500K |
| Lichteffect | 140~150LM/W |
| Lumen | 84.000 ~ 90.000 LM |
| PF | Groter dan of gelijk aan 0,95 |
| CRI | Ra. Groter dan of gelijk aan 80 |
| IP | 65 |
Meer details





Toepassingen

Verpakking

Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die het ontwerp, de ontwikkeling, productie en verkoop van high- technologieproducten omvat. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China


