
- Functies
1. Anti-reflectie, flikkervrij lensontwerp.
2. Een cirkelvormig lichtlichaam met een optische lens om de nauwkeurigheid van de azimut en de afstand van de bestraling te verbeteren.
3. Het aanbrengen van een afdekking om vervuiling en lichtvervuiling te voorkomen.
4. De levensduur van het product wordt gestabiliseerd en verlengd door het holle convectiewarmteafvoerontwerp.
- Specificatie
| Materiaal | Aluminiumlegering en ASA / PC |
| Lichtopbrengst; | 140lm/w |
| Kleurtemperatuur: | 2700-6500K |
| CRI-waarde: | Ra Groter dan of gelijk aan 80 |
| Stralingshoek: | 10/25 graden (5050)/60 graden (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Werkend leven: | Groter dan of gelijk aan 50,000 uur |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Garantie: | 5 jaar |
| Afwerkingskleur: | Zwart |
| Ingangsspanning: | AC100~277V 50~60Hz |
| Bedrijfstemperatuur: | -40~ + 70 graad |
- Meer details



- Toepassingen

- Ons bedrijf


