Functie:
1. Bleache Light is een krachtige en effectieve vlekverwijderaar die hardnekkige vlekken gemakkelijk verwijdert.
2. Het gebruik van Bleache Light is ongelooflijk handig, omdat het zowel op gekleurde als witte stoffen werkt, waardoor ze er helderder en frisser uitzien.
3. Met Bleache Light kunt u vol vertrouwen zelfs de meest uitdagende wasklussen aan, wetende dat uw kleding er op zijn best uitziet en aanvoelt.
Specificatie:
| Stroom | 300W/400W/500W/600W |
| Ingangsspanning | AC90-305V 50/60 Hz |
| Lichtopbrengst | 125-150 lm/w |
| CCT |
3000K/4000K/6500K
|
| PF | >0.90 |
| CRI | > 70 |
| Levensduur | 50000 |
| Werktemperatuur | -30 ~ 50 graden |
| IP | IP65 |
| Led-chauffeur | Meanwell en alle andere merken worden geaccepteerd |
| LED | SMD 2835 LED, EPISTAR of SMD 3030, Philips |
| Dimbaar | 1-10V/DALI Optioneel |
gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:



Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
Veelgestelde vragen:
Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Het monster duurt 3-5 dagen.
