Producten kenmerken:
1. Dankzij de dimregeling kunnen de helderheidsniveaus worden aangepast aan verschillende gelegenheden of bezigheden.
2. Ontwerp tegen-verblinding: dit verbetert het comfort door het directe licht dat in de ogen van atleten en toeschouwers valt te verminderen.
3. Extreem robuust: de behuizing is samengesteld uit materialen met een hoge sterkte die ongevoelig zijn voor corrosie en schokken.
Specificatie:
| Stroom | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 140 LM/W |
| Stralingshoek | 10 graden, 30 graden, 45 graden, 60 graden |
| Waterdicht | IP66 Waterdicht |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | flikkervrij |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835 LED, Epistar, Samsung |
Gedetailleerde afbeeldingen:


Gebruik:


Professionele voetbalstadions: voor grote evenementen zoals het WK voetbal en de UEFA Champions League bieden stadionverlichting een hoge-helderheid en schaduw-vrije verlichting. Ze garanderen een consistente helderheid om te voldoen aan de HD-transmissienormen en tegelijkertijd de verblinding van de speler te minimaliseren.
Ons bedrijf:

