Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
1. Watt, 100 W, 2x100 W, 3x100 W, 4x100 W, 5x100 W, 6x100 W, 8x100 W en 10x100 W
2.CCT Van 2700K tot 6500K kan optioneel zijn
3. Gebruik SMD LED met hoge helderheid als lichtbron, constante stroom bij lage o 6500K kan optioneel zijn
4.Voltage. Hoge kwaliteit LED-chips en lens.
5. Gebruik een aluminiumlegering met hoge warmtegeleiding als materiaal van het lamplichaam, oppervlaktecoating met hoog uitstralend materiaal in een atstatische toestand,
6. Redelijke structuur, goed in koeling, waterdicht, stofdicht enzovoort.
7. IP-classificatie, IP65
2.CCT Van 2700K tot 6500K kan optioneel zijn
3. Gebruik SMD LED met hoge helderheid als lichtbron, constante stroom bij lage o 6500K kan optioneel zijn
4.Voltage. Hoge kwaliteit LED-chips en lens.
5. Gebruik een aluminiumlegering met hoge warmtegeleiding als materiaal van het lamplichaam, oppervlaktecoating met hoog uitstralend materiaal in een atstatische toestand,
6. Redelijke structuur, goed in koeling, waterdicht, stofdicht enzovoort.
7. IP-classificatie, IP65
Specificatie
| Volt.: | AC85-265V |
| lm/W: | 130 lm/w |
| CCT: | 5000-6500K (CW);3000-4000K(WW) |
| CRT: | Ra>80 |
| Bestuurder: | Meanwel |
| PF: | >0.98 |
| Stralingshoek: | 60 graden /90 graden |
| IP-adres: | IP65 |
| Materiaal: | Aluminium+PC |
Meer details





Toepassingen
Op grote schaal gebruikt in AFL, NRL, voetbal, hockey, tennis, netbal, honkbal, gazonschalen, buitenzwembaden, BMX-banen buiten, paarden-/tuigraces, gemeenteterreinen.

Ons bedrijf


