Producteigenschappen:
1. 1000 watt led stadium flood light 180lm/W Meanwell LED Drivers,AC185~305V,PF>0.95,THD<15%.
2. 30 graden/60 graden/90 graden ×135 graden stralingshoeken en uitstekende uniformiteit.
3. Ultralaag lichtverval<10% in 5 years. L70>50,000uur.
4. Verbindingstemperatuur<70℃,good heat dissipation provide longer lifetime.
5. Intelligent dimsysteem.0~10V-, DMX- en DALI-dimmodellen zijn beschikbaar.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 100W 200W 300W 400W 500W 600W 1000W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC 100-277V |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 150LM/W |
| Stralingshoek | 10 graden, 30 graden, 45 graden, 60 graden |
| Functie | flikkervrij |
| IP-klasse | IP66 Waterdicht |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:






Gebruik:



Er zijn talloze toepassingen voor de LED-voetbalveldverlichting met een stralingshoek van 30 graden. Vanwege het aanpassingsvermogen kan het in een grote verscheidenheid aan omgevingen worden gebruikt, inclusief speelruimtes binnen en buiten. Het licht is perfect voor sportevenementen omdat het zowel gelijkmatig helder is als de deelnemers de zichtbaarheid biedt die ze nodig hebben om hun sterke punten te benutten. Bovendien profiteren trainingsfaciliteiten enorm van dit type LED-licht, omdat het het hele jaar door een constant lichtniveau handhaaft, waardoor atleten ongeacht het weer kunnen oefenen.
