Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
1.Alle aluminium helderzwarte schaal, beter warmteafvoereffect.
2. Hoog gebruikslicht, uniform lichtgevend.
3. IP65 kwaliteit waterdicht en stofdicht.
4. Goede kleurweergave, demping bij weinig licht, lange levensduur van lampkralen.
Specificatie
| Model: | 1000W |
| Ingangsspanning: | 100-277Vac,50/60Hz |
| LED's + driver: | Philips LED's + Meanwell-driver |
| lichtopbrengst: | 170 lm/w |
| Stralingshoek: | 10 graden/25 graden/45 graden/60 graden |
| Lens: | PC-materialen |
| Vermogensfactor: | 0.9 |
| CCT: | 2700-6500K |
| IP-classificatie: | IP66 |
| Garantie: | 7 jaar |
Meer details





Toepassingen

Verpakking

Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die zich bezighoudt met het ontwerp, de ontwikkeling, de productie en de verkoop van high- technologieproducten. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China


