Producteigenschappen:
1. Paneellampen zijn gemakkelijk te installeren en te bedienen, omdat ze meerdere installatieopties bieden, zoals inbouw- of plafondmontage.
2. Paneellampen zijn behoorlijk effectief in het behoud van de gezondheid van de ogen, omdat ze een gelijkmatige, zachte verlichting bieden die niet gevoelig is voor verblinding.
3. Epistar-chipkwaliteit: zeer zuivere wafers en geavanceerde epitaxietechnologie, weinig lichtverval, levensduur tot 50.000 uur.
Specificatie:
| LED-chip | Epistar/SMD2835 |
| Ingangsspanning | 85-265V, 100-277V wisselstroom |
| CRI | >80Ra |
| Lichtopbrengst | 110-120 lm/W |
| PF | >0.95 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium +PMMA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
Meer details:


Gebruik:


Naast het bieden van voldoende basisverlichting in vergaderruimtes, auditoria en andere soortgelijke ruimtes, kunnen paneellampen worden gebruikt met geavanceerde dimsystemen om de helderheid aan te passen op basis van verschillende vergadermodi, wat resulteert in een verzorgde en gezellige vergaderruimte.
