Producteigenschappen:
1. LED-schijnwerpers kunnen 100W traditionele halogeenlampen vervangen, besparen meer dan 80% op verlichtingsstroom; maak je geen zorgen meer over hoge elektriciteitskosten. Bevat geen schadelijke elementen zoals kwik en lood, vrij van schadelijke gassen. Ideaal voor het verlichten van ruimtes van zonsondergang tot zonsopgang.
2. Behuizing van gegoten aluminium en gehard glas. Ontworpen voor gebruik in regen, ijzel en sneeuw. Geschikt voor zowel binnen- als buitenverlichtingstoepassingen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Lichtrendement (LM/W) | 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP66 waterdicht |
| Materiaal | ADC12 spuitgietaluminium |
| Bestuurder | Normale driver of MEANWELL driver |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Garantie | 5 jaar |
| Led-chip | Epistar 2835 LED-chip, Philips 3030 LED-chip |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

1. Beveiligingsverlichting: Buitenschijnwerpers kunnen worden gebruikt om indringers af te schrikken en de veiligheid rond uw huis of bedrijf te vergroten. Plaats ze strategisch rond de omtrek van uw eigendom om mogelijke toegangspunten te verlichten.
2. Sportverlichting: Sportvelden en buitenbanen vereisen heldere, gelijkmatige verlichting om veilig en plezierig spelen te garanderen. Buitenschijnwerpers zijn een geweldige optie voor deze omgevingen, omdat ze zo gericht kunnen worden dat ze in alle gebieden maximale zichtbaarheid bieden.
