Beschrijving:
1. Energie-efficiënte, schitterende LED's met een kleurtemperatuur van 6400 K kunnen buitengebieden verlichten.
2. Dankzij de brede stralingshoek verlicht hij opritten en tuinen goed.
3. Dankzij de eenvoudige installatie kunt u snel en-stressvrij werken.
4. Een verstelbare montagebeugel stuurt het licht.
5. Het ontwerp met weinig-onderhoud vermindert vervanging en onderhoud.
6. Duurzaamheid voor jarenlang buitenverlichting.
7. Overspannings- en overbelastingsbeveiliging zorgen voor gemoedsrust.
8. Ideaal voor accent-, landschaps- en veiligheidsverlichting buiten.




Productspecificatie:
| Stroom | 10W 50W 80W 100W 200W 300W |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, 12-24V gelijkstroom, |
| Kleurtemperatuur | 3000K-6000K |
| Lichtopbrengst | 150LM/W |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Waterdicht | IP65 |
| Materiaal | ADC12 spuit-het gieten van aluminium |
| Bestuurder | Normale bestuurder of MEANWELL-bestuurder |
| Functie | flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Ons bedrijf:

Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die het ontwerp, de ontwikkeling, productie en verkoop van high- technologieproducten omvat. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China
