Producten Beschrijving
Industriële LED-verlichtingsarmaturen voor hoge kasten bieden hoofdverlichting met hoge{0}}intensiteit en hoog-rendement voor hoge plafonds en grote- industriële en commerciële gebouwen. Moderne industriële verlichting is afhankelijk van LED-armaturen. Het hoge rendement, de lange levensduur, de uitstekende lichtkwaliteit en de extreem lage onderhoudskosten hebben de traditionele hoog-energie-verbruikende lichtbronnen vervangen, waardoor betrouwbare, economische en comfortabele basisverlichtingsoplossingen voor grote industriële, commerciële en sportruimtes zijn ontstaan.

ProductenSpecificatie
| Watt | 100W 150W 200W |
| Licht stopcontact | Ringen & haken optioneel |
| Voeding | Regelmatig / Meanwell |
| Ingangsspanning | AC85-265V |
| Stroomfrequentie | 50 / 60 Hz |
| Machtsfactor | 0.95 |
| Systeemeffectiviteit | 130 LM/W (CCT=2700-6500K) |
| Kleurtemperatuur | Warm wit / natuurlijk wit / koel wit (2700-6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Stralingshoek | 60 graden / 90 graden / 120 graden |
| IP-classificatie | IP65 |
| Radiator | Dikke aluminium schaal |
Producten Destaarten



ProductenToepassingen
Industriële LED-verlichtingsarmaturen zijn een ideale keuze voor grote- ruimtes:
Traditionele industrieën: diverse mechanische verwerkingsateliers, elektronische assemblagewerkplaatsen, autofabrieken, matrijzenateliers, staalfabrieken.
Warehousing en logistiek: Grote magazijnen, logistieke distributiecentra, opslagruimtes.
Sportlocaties: stadions, sportscholen, basketbalvelden, badmintonvelden, enz.
Grootschalige commerciële winkels-: supermarkten, winkelcentra, groothandelsmarkten.
Hangars, stations en andere grote openbaarvervoerfaciliteiten.
Landbouw: grootschalige kasverlichting-.

Ons bedrijf


