
Lange levensduur:
Ze zijn ontworpen om meer dan 20 jaar mee te gaan. Nooit meer regelmatig uw lampen vervangen! Bespaar zowel op energie als op lampen!
IP66 waterdicht:
Onze LED UFO-hoogbouwverlichting is gebouwd om lang mee te gaan en heeft een IP66-classificatie voor waterdicht, wat geschikt is voor binnen en buiten. Doorzichtige afdekking beschermt LED's tegen vuil en vocht en verlengt de levensduur van de lamp.
Superieure warmteafvoer:
Behuizing van aluminiumlegering zorgt voor betere veiligheid en koeling en stabiele kwaliteit!
Sollicitatie:
Geweldig voor spoorwegen, elektriciteit, metallurgie, aardolie, petrochemie, chemie, staal, luchtvaart, schepen en elke efficiënte verlichting in fabriek, werkplaats, magazijn, station, grote faciliteit, locatie en andere plaatsen.
PARAMETERS
| Stroom: | 60W |
| Helderheid: | 8400LM |
| Lumenwerkzaamheid: | 140LM% 2fW |
| Equivalent: | 240 W MHL/HPS/HID |
| Kleurweergave-index (CRI): | 95 |
| Krachtfactor: | >0.9 |
| THD: | Minder dan of gelijk aan 20 procent |
| Opstarttijd: | direct aan |
| Levensduur: | 50000 uur |
| Waterbestendig: | Ip66 |
| Surge-immuniteitsniveau: | L/N-PE6KV LN:4KV |
| Spanning: | 110/277V |
| Kleurtemperatuur: | 5700K daglicht |
| Behuizing: | Aluminium profiel |
| Omslag: | Helder gestreept bolglas met draadbeschermer |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING










