Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Hoog vermogen, hoog lumen, hoge kwaliteit
2. Bespaar 80 procent meer energie in vergelijking met traditionele verlichtingsarmaturen
3. Eenvoudig te installeren en te gebruiken, veilig en betrouwbaar
4. Geen UV- of RF-interferentie, geen kwik of lood
5.Licht lichaam is gemaakt van een goede kwaliteit aluminiumlegering met verf of anodische behandeling op het oppervlak, exiguïteit en uniek ontwerp, uitstekende warmteafvoer
6. Hoge kwaliteit, hoog rendement, hoge CRI & lichtstroom,
7. long life span>50000 uur
8. Hoge helderheid, laag verbruik, groen voor het milieu
Essentiële details
| Stroom | 100w |
| Lichtstroom | 11000lm |
| Efficiëntie van lampen | 100-110lm/w |
| Lichtbron | CREE LED's of aangepast |
| Lichte afbraaksnelheid | 25000h Minder dan of gelijk aan 30 procent |
| Kleurweergave-index | Ra>85 |
| PF | PF Groter dan of gelijk aan 0.93 |
| Stralingshoek | 60 graden 120 graden |
| Geschatte levensduur | 50000h |
| Kleurtemperatuur | 3000-7000K |
| Werktemperatuur | -20~ plus 50 graden |
| Ingangsspanning | AC% 7b% 7b0% 7d% 7dV |
| IP-code | Ip67 |
| Garantie | 3 jaar |
Meer afbeeldingen:


Sollicitatie


