Beschrijving
Aanvraag sturen

Functies
1. Gebruik koele, heldere verlichting voor uw winkel, magazijn, hoog plafond of elke overdekte ruimte met een hoog dak.
2.Elk licht heeft 6000 lumen bij 50 watt. Volledige verlichting in een handomdraai.
3. Een verlaging van de energiekosten met 80%. vrij van onderhoud. Zeer lange levensduur vermindert de noodzaak voor lampvervanging. Verlaag de arbeidskosten door lampen met een korte levensduur te vervangen.
Specificatie
| Wattage | 50W |
| Lichtstroom | 5.500 lm |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ingangsspanning: | 100-277vAC |
| Garantie: | 5 jaar |
| Lampgrootte | φ230*H260mm |
| Lichtbron | 3030SMT LED-chips |
| Lichtgevende werkzaamheid | 110 lm/W |
| Bedrijfstemp | -40 tot +45 graad |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4000K NW / 5000K DW |
Meer details







Toepassingen

Ons bedrijf


