
Functies
★ Meanwell-driver met lange-duurzaamheid;
★ hoge helderheid, geen flikkering;
★ uitstekende CRI en nauwkeurige CCT;
★ Eenvoudige installatie met behulp van structuur;
★ Perfecte vervanging voor traditionele gloeilampen;
★ Uitgebreide ATEX Rohs CE-conformiteit, vrij van kwik en andere gevaarlijke elementen.

Specificatie
| Wattage | 120W |
| Lichtstroom | 13.200 lm |
| IP-classificatie | IP65 |
| Ingangsspanning: | 100-277vAC |
| Garantie: | 5 jaar |
| Lampgrootte | φ230*H260mm |
| Lichtbron | 3030 LED-chips |
| Lichtgevende werkzaamheid | 110 lm/W |
| Bedrijfstemp | -40 tot +45 graad |
Meer details







Toepassingen
Gebruik koele, heldere verlichting voor uw winkel, magazijn, hoog plafond of elke overdekte ruimte met een hoog dak.

Ons bedrijf


Shenzhen Benwei Verlichting Technologie Co., Ltd
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een gerenommeerde fabrikant van LED-verlichtingsproducten die het ontwerp, de ontwikkeling, productie en verkoop van high- technologieproducten omvat. Onze fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen.
Adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China
