Beschrijving
Aanvraag sturen

Hoog borosilicaat gehard glas
Anti-corrosie, slagvastheid, uitstekende prestaties Fin Heat Dissipation
Luchtstroomverspreidingsgroef, groot gebied in contact met lucht
PARAMETERS
| Licht type | Overstroming licht |
| Merknaam | BENWEI-verlichting |
| Lichtbron | LED-chips |
| productnaam | Explosiebestendig licht |
| Sollicitatie | Explosieve Chemische Materialenplaats |
| Stroom | 50W 100W 150W 200W |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Beschermingsgraad | WF2 |
| Krachtfactor | PF>95 procent |
| IP-klasse | IP66 |
| GDT | 6000-6500K |
| Installatie | Hangend |
| Spanning | Wisselstroom 85~265V |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING













