
Productomschrijving
1. Hoogspanning elektrostatisch gepoedercoat na te zijn gestraald op een aluminium spuitgietbehuizing.
2.Glass deksel met hoge sterkte harding.
3. Roestvrijstalen bevestigingsmiddelen die worden blootgesteld, hebben een hoge mate van corrosieweerstand.
4. Inclusief roosters om de impact van de verlichting te regelen en verblinding te verminderen.
5.Alleen het einddeksel en de kern moeten worden verwijderd in een modulaire plug-opstelling om buizen te verwisselen.
6. Milieuvriendelijk en energiezuinig, met een eenvoudige vorm en eenvoudige installatie.
7. Constante productie van huidige, stabiele werking
8. Laag stroomverbruik, uitstekende kleurweergave en grote lichtefficiëntie
Essentiële details
| Uitgang | 30-150w |
| Lichteffect | 120-135 Lm/w |
| Spanning | Wisselstroom100-240V 50/60 Hz |
| Maat | 270x170mm/270mmx300mm |
| Gewicht | 9kg |
| Levensuur | 50000 uur |
| Beschermingsniveau | Ip66 |
| Corrosiewerende kwaliteit | WF2 |
| Explosiebestendig merkteken | Ex nR e mb IIC T5 Gc/ Ex tD A21 IP66 T80 graden |
| Kleurweergave | Groter dan of gelijk aan 80Ra |
| Stralingshoek | 120 graden |
Meer afbeeldingen:




