Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen :
1. Goedkope werking in schurende en veeleisende industriële toepassingen wordt mogelijk gemaakt door zeer efficiënte drivers en LED's.
2. Een aparte LED-kamer zorgt ervoor dat de driverbehuizing koeler blijft.
3. Meerdere stralingshoekopties voor 60 graden, 90 graden en 120 graden LED-levensduur: 50000 uur.
| Watt | 50w/100w/150w/200w |
| Lumen | >120lm 2fw |
| GDT | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| Materiaal lamphuis | Gegoten aluminium |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| Spanning | AC100V~240V 50HZ/60HZ |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Methode aanpassen | Steek 45 graden |
| Sollicitatie | Benzinestations, Olievelden, Chemische industrie, Energiecentrales, Schildergebieden, Vochtige omstandigheden |
Detailfoto's:







