Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen :
1. Hoog rendement: 140lm/W of hoger.
2. Installatie van hangers en opbouwmontage.
3. Optiek met brede en smalle velden voor gelijkmatige verlichting.
4. Garantie: 5 jaar LED's met een lange levensduur en een levensduur van 50,{4}}uur.
| Stroom | 30W 40W 50W 60W |
| Stralingshoek | 60 graden, 90 graden, 120 graden |
| IP waarde | Ip65 |
| PF | Groter dan of gelijk aan 0.97 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120 |
| Werktemperatuur (graad) | -45 graden ~80 graden |
| Materiaal | Explosieveilig gegoten aluminium |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V |
| Kleurtemperatuur | 2700-6500K |
Detailfoto's:








