Beschrijving
Aanvraag sturen

●Groep II, Zone 1,
gevaarlijke zone lage baai & hanglamp
●Samenvatting productmarkering
II2G D
Ex d IIBT5 of T6 Gb
Ex t IICT95 graden of T80 graden Db IP66
●CE, RoHS, ATEX & IECEx
Internationale productmerken
●De meest concurrerende, high-end
oplossing voor projecten wereldwijd
ATTRIBUTIEF
| Model | BW-EP% 7b{1}}W |
| Nominale spanning | 230 V |
| Stroom | 60W |
| Inclusief lichtbron | LEIDENE SMD |
| Lichtstroom | 1480lm |
| Lichtrendement | 110lm/W |
| Kleur temperatuur | 4900 |
| Kleur van het lichaam | Donker grijs |
| Мopstelling | plafondmontage/ophanging |
| IP-code | Ip66 |
| Type materiaal | Aluminium profiel |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING











